נווטו אלינוכתבו לנוצור קשר

אז מה זה פרסום בווייז?

לא סתם חברת גוגל החליטה לרכוש אותם ביולי 2013, ענקית החיפוש המתפרנסת מפרסום ברחבי האינטרנט ובאפליקציות שונות ראתה את הפוטנליאל העצום. פרסום ממוקד לקוח, בדיוק ברגע שהוא נמצא כבר בדרכים ומחפש עסק מסויים, ואז ניתן להציע לו שירותים נלווים. עסקים רבים קפצו על המדיה כמו תחנות דלק, רשתות מזון מהיר ופיצריות, חברות ביטוח רכב ומפרסמים אחרים, כאשר המחיר הוא לפי הקלקה ומתאים גם לעסקים קטנים ובינוניים עם תקציב פרסום זעום.

 

אז איך מפרסמים בוויז? קצת כמו הפרסום בכל דבר שכתוב עליו גוגל...

השיטה בה מפרסמים בWAZE מזכירה מאד את שיטת הפרסום בגוגל, העסק נחשף לקהל יעד פוטנציאלי באזור מוגדר מראש, והתשלום מתבצע על פי קליק. בניגוד למודעות המילים ולבאנרים שגוגל משתמשת בהם במודעות שלה, הפרסום בוויז מתבצע בשתי דרכים עיקריות:

 

פרסום בסיכה ממותגת

 

אם אתם משתמשים באפליקציה בוודאי יצא לכם לראות את הסיכות המופיעות על גבי המסך כאשר אתם באיזור של רשת פארם מוכרת, או חנות נוחות לצידי תחנת דלק. סיכה המציינת את מיקום העסק מופיע, עם לוגו בית העסק, לעיתים אפילו מוצע קופון לבית העסק. כאשר המשתמש לוחץ על כפתור לקבלת מידע נוסף נפתח באנר הציע לנהג לעצור על הדרך להתרענן עם קפה במבצע, לקבל מוצר מתנה ברשת זו או אחרת, או לשמור קופון לזמן מאוחר יותר, כשיחזור מהפגישה החשובה.

 

פרסום Take Over

Waze שומרת בקפידה על החיים של המשתמשים באפליקציה. אפילו לנווט ממקום למקום לא ניתן במהלך הנסיעה, עם זאת כאשר הנהג עוצר לרגע ברמזור, מחנה את המכונית או פשוט נמצא בהמתנה ברכב (כמו נהגי מוניות למשל) נפתחת אפשרות פרסום חדשה. מודעת Take Over בוויז היא מעין באנר פרסומי התופס שליש משטח המסך של המשתמש (כאשר הגודל משתנה כמובן בהתאם לגול מסך הטלפון הנייד או הטאבלט), כאשר הבאנר מופיע כאשר הנהג נמצא באיזור הגיאוגרפי שהגדרת מראש.

 

היתרון הגדול של הפרסום בWAZE

 

היתרון הגדול בפרסום בווייז היא היכולת להגיע ללקוח הפוטנציאלי בדיוק כשהוא נמצא ליד בית העסק. הוא אינו צריך להתלבש, להכנס לרכב ולזכור לקחת איתו את הארנק. הוא כבר ליד בית העסק, ויכול להיות שדחיפה קטנה עם באנר מקצועי על הדרך היא בדיוק מה שהוא צריך כדי להכנס לבית העסק. פרסום זה גם עוזר למתג את העסק, וגם אם המשתמש אינו מזמין את השירות או המוצר שלך עכשיו, הוא יודע בדיוק היכן העסק נמצא, זוכר את הלוגו, ואולי יבוא לבקר בו בשבוע שאחרי.

אז מה זה פרסום בווייז?
אודותינו

eRoad מתמחה בפרסום בתנועה עם דגש על פרסום באפליקציית הניווט המפורסמת Waze.
פרסום בתנועה. פרסום שעובד. כ-900,000 נהגים משתמשים מדי יום באפליקציית הניווט של Waze. בין אם אתה בית קפה או מסעדה, מספרה או עורך דין. בין אם לצרכי מכירה או לצרכי מיתוג. הנוכחות הפרסומית עם Waze תביא אותך אל היעד.

פרטי יצירת קשר

eRoad - פרסום בתנועה
גרשון ש"ץ 36, תל אביב
מוקד הזמנת מודעות: 073-2638584